Informace o vstupenkách na MS 2024 v kostce

0

Pražská O2 Arena, Ostravar Aréna, MS v hokeji 2024, VIP vstupenky, Ticketportal


Pražská O2 Arena a Ostravar Aréna hostí zápasy MS v hokeji 2024. Vstupenky na samostatné zápasy byly spuštěny 16. ledna 2024 a většina z nich je vyprodána. VIP vstupenky jsou k dispozici od 5. prosince, zahrnují catering a samostatný vstup, s cenami začínajícími na 4390 Kč.

O2 Arena bude v rámci 87. ročníku MS hostit zápasy skupiny A, ve které kromě českého týmu figuruje také Finsko, Kanada, Švýcarsko, Dánsko, Norsko, Rakousko a Velká Británie.V Ostravar Aréně se bude hrát skupina B, kterou tvoří týmy z USA, Švédska, Německa, Slovenska, Lotyšska, Francie, Kazachstánu a Polska.MS v hokejiMS v hokeji 2024: Program a průběžné informace o šampionátu v ČeskuKdy a kde koupit vstupenky na MS v hokeji 2024. Od 16. ledna 2024 byl spuštěn prodej vstupenek na samostatné zápasy, a to včetně utkání českého národního týmu. 

Momentálně je naprostá většina standardních lístků na všechna utkání vyprodána. Sehnat lze už jen jednotky kusů na méně atraktivní duely v základních skupinách.Nejlevnější lístky na utkání tuzemské reprezentace začínaly na 1990 korunách, na zápasy Česka s Finskem, Švýcarskem a Kanadou pak 2390 Kč. Ceny končily na hranici 2890, respektive 3290 Kč. Nejnižší cena za lístek pro utkání ostatních zemí mimo ČR startovala na 190 Kč.Za čtvrtfinále si v Praze a Ostravě fanoušci zaplatili 2390 až 3490 Kč. Turnaj vyvrcholí už jen v Praze. Semifinálová utkání bude možné v O2 Areně sledovat za 4490 až 5990 Kč. Zápas o bronz vyjde na 2490 až 3990 Kč, závěrečná bitva o zlato na 7190, 7990 nebo 8990 Kč.MS v hokejiNominace na MS v hokeji 2024: Před přípravou s Německem je v kádru 27 hráčůDalší možností, jak se ještě na některé zápasy dostat, je nákup nejdražších VIP vstupenek, které se začaly prodávat už v úterý 5. prosince. Tyto lístky zahrnují catering a samostatný vstup do haly. Jejich cena začíná na 4390 Kč. 

Nejvíce pak fanoušci utratí za VIP lístky na závěrečný zápas a to takřka 15 tisíc korun.Vstupenky na základní část a VIP vstupenky na zápasy v Ostravě jsou v prodeji v síti Ticketportal, na play off a VIP vstupenky v Praze v síti Ticketmaster.Podrobné informace o cenách lístků na konkrétní zápasy najdete na oficiálním webu českého hokeje. 

Příležitostí, jak získat vstupenky na mistrovství světa 2024, bylo hned několik. Od 20. července byl připraven soutěžní proces, během kterého vylosování šťastlivci své první lístky získali. Po této části aktuální přišel na řadu volný prodej balíčků, který byl spuštěn od 10. října 2023 na oficiálním prodejním portálu akce. Tato forma předprodeje je pro ČR novinkou, která se inspirovala postupem při prodeji lístků na MS v hokeji 2023 či u LOH v Paříži 2024. Fanoušci si díky tomu mzasoutěžit o přednostní právo nákupu cca 20 % z celkového počtu vstupenek.V rámci první fáze od čtvrtka 20. července probíhala na oficiálním webu registrace do soutěže o lístky. Takto mohli hokejoví nadšenci postupovat až do 15. září. Během tohoto období byli také registrovaní zájemci v rámci druhé fáze vyzváni k výběru preferovaných tří týmů a příslušných hracích dnů. 

Třetí fáze nastala mezi 15. a 30. září. V tomto čase byli k vylosováni výherci a pomocí e-mailu uvedeného při registraci kontaktováni. Ve čtvrté fázi měli vylosovaní šťastlivci několik dnů na nákup přidělených vstupenek.Po soutěžní části přišel na řadu již zmíněný veřejný prodej, v rámci kterého bylo možné nejprve nakoupit denní balíčky vstupenek, lístky na samostatné zápasy byly uvolněny do prodeje po 16. lednu roku 2024.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář