ZPRÁVY Krimi Olomouc

Město Olomouc podalo trestní oznámení. IT specialisté řeší škody po kybernetickém útoku

Druhým dnem pokračuje intenzivní úsilí specialistů z IT oddělení magistrátu a ze tří specializovaných externích firem na odstranění následků masivního kybernetického útoku na magistrátní datovou síť. Na koordinaci postupu se podílí speciální pracovní skupina. Mimo provoz prozatím zůstává přibližně devadesát procent agendy magistrátu.

0

Před 2 roky

MP OLOMOUC: BĚHEM JEDNÉ ŠICHTY OSM NALEZENÝCH STŘÍKAČEK

Včera mezi osmou hodinou ranní a čtvrtou odpolední jsme přijali čtyři oznámení o nalezených injekčních stříkačkách na území města Olomouce.

0

Před 2 roky

Vandal v Olomouci poničil květníky

V neděli po jedenácté hodině večerní byla hlídka městské policie vyslána na ulici Sudova, kde mělo dojít k poškození květinové výzdoby jednoho z rodinných domů.

0

Před 2 roky

Na kamerovém systému spatřen muž, který sprejuje na tramvajové zastávce na třídě Kosmonautů

Včera v nočních hodinách byl na kamerovém systému spatřen muž, který sprejuje na tramvajové zastávce na třídě Kosmonautů. Na místo byla vyslána hlídka a muže odpovídajícího popisu dostihla na křižovatce kousek od zastávky.

0

Před 2 roky

V noci řádil v Olomouci vandal

V pátek odpoledne byla hlídka městské policie vyslána na ulici Rokycanova, kde mělo dojít k poškození zaparkovaného vozidla značky Škoda Fabia.

0

Před 2 roky

Žena uvedla, že po ní někdo střílel pistolí

Ve středu 3. března jsme na tísňovou linku přijali hovor od ženy, která uvedla, že na balkoně svého bytu na ulici Purkyňova uslyšela dutou ránu, jakoby po ní někdo střílel.

0

Před 2 roky

Olomouckým strážníkům se podařilo nalézt tři osoby v hledáčku státní policie

Olomouckým strážníkům se podařilo v lokalitě kolem hlavního nádraží na ulici Jeremenkova nalézt tři osoby v hledáčku státní policie.

0

Před 2 roky

Hasiči vylovili z Chomoutovského jezera dravce

V neděli odpoledne se s žádostí o pomoc na městskou policii obrátilo Operační středisko HZS. Důvodem bylo převzetí odchyceného dravce, kterého hasiči vylovili z Chomoutovského jezera.

0

Před 2 roky

Podnapilý jedinec se dožadoval prodání alkoholu

V pátek několik minut po poledni byla hlídka městské policie vyslána do supermarketu na třídu Svobody, kde se měl nacházet podnapilý a agresivní muž.

0

Před 2 roky

Zdemolovaná prodejna a útočník utekl

V pondělí dopoledne se na operační středisko telefonicky obrátila pracovnice jednoho ze supermarketů v lokalitě Tabulový vrch, kde mělo dojít k fyzickému konfliktu mezi neznámým mužem a pracovníkem ostrahy.

0

Před 2 roky
Měníme Olomouc